10 Mart 2012 Cumartesi

En Güzel Saçlı ÜnlülerBrezilyalı top model ve oyuncu Gisele Bundchen, Hollywood''un en güzel saçlı yıldızı seçildi. Elle Dergisi''nin, ABD''nin en ünlü kuaförleri arasında gerçekleştirdiği anket sonuçlarına göre bakımlı saçlarıyla birinci seçilen Bundchen''i Sienna Miller, Nicole Richie ve Natalie Portman izledi.

Ankette, kadınların Gisele gibi saçlara sahip olabilmek için can attıkları, kuaförlerden Bundchen stili saç kesimi istedikleri belirtildi.
En imrenilen saçlar Gülben''le Meg''inki

562 üniversite öğrencisinin katıldığı araştırmada saç stili en çok beğenilen yerli kadın ünlü Gülben Ergen oldu. Yabancı kadın ünlülerde ise en çok oyu Meg Ryan aldı.

Pantene''in üniversite gençliğinin trendler, kişisel imaj, dış görünüş hakkındaki düşüncelerini öğrenmeyi amaçlayan ‘Pantene''le Geleceğinizi Şekillendirin'' araştırması sonuçlandı. Boğaziçi, Ege, Koç, Bilkent ve Anadolu Üniversitesi''nde okuyan öğrencilere saç modelini en çok beğendikleri yerli ve yabancı ünlüler de soruldu.

Yabancı kadın ünlülerde yüzde 23.4 oyla Meg Ryan birinci, yüzde 10.9 oyla Julia Roberts ikinci, yüzde 8.6 oyla Nicole Kidman üçüncü, yüzde 6.9 oyla Liv Tyler dördüncü oldu. Yabancı erkek ünlülerde ise en çok oyu Brad Pitt aldı. Yüzde 33.1 oy alan Pitt''i yüzde 18.8 oyla Tom Cruise izledi. David Beckham yüzde 13.5 oyla üçüncü oldu.

Erkeklerde birinci TarkanSaç stili en çok beğenilen yerli kadınlar listesi ise rakip iki ünlüyü bir kez daha karşı karşıya getirdi. Gülben Ergen, yüzde 22.1 oy alarak birinci oldu ve Hülya Avşar''ı geçti. Yüzde 8.6 oyla ikinci olan Hülya Avşar''ın ardından Ebru Akel yüzde 6.1 oyla üçüncülüğü aldı.

Erkeklerde yüzde 29.9 oy alan Tarkan, ipi göğüsleyen isim oldu. Yüzde 7.5 oy alan Beyaz ikinci, yüzde 5.6 oy alan Emre Altuğ ise üçüncü oldu. Yüzde 4.7 oy alan Özcan Deniz ve Kenan İmirzalıoğlu dördüncülüğü paylaştılar. Kenan Doğulu ise yüzde 3.7 oyla beşincilikte kaldı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder